İletişim

Maltepe Üniversitesi hakkında detaylı bilgi almak için bize ulaşın.

T.C. Maltepe Üniversitesi

Marmara Eğitim Köyü 34857 Maltepe / İSTANBUL

Ulaşım

Marmara Eğitim Köyüne şehrin farklı noktalarından toplu taşıma veya özel araçla  rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

 • Toplu Taşıma

  Anadolu yakasından seyahat ediyorsanız M4 Kadıköy - Tavşantepe Metro Hattı’nı kullanarak Maltepe’ye ulaşabilir, Maltepe’den kalkan KM43, KM44 ve KM45 numaralı İETT otobüsleri ile otelimize ulaşım sağlayabilirler.

  Kadıköy’den seyahat edenler M4 Metro Hattı ile ya da 19H veya 19Y numaralı İETT otobüsleriyle, Kartal’dan gelenler ise 133N numaralı İETT otobüsleri ile Marmara Eğitim Köyü durağında inerek kampüsümüze ulaşabilirler.

 • Özel Araç

  TEM üzerinden geliyorsanız Kartal - Samandıra Kavşağı’na girdikten sonra gişeleri geçip Samandıra istikametine saparak kavşak noktalarında bulunan yönlendirme tabelaları ile kampüsümüze ulaşabilirsiniz.

  E5 (D100) istikametinden gelenler ise Maltepe Köprüsü üzerinden Süreyyapaşa Hastanesi  - Başıbüyük yolunu kullanarak ve kavşak noktalarında bulunan yönlendirme tabelalarını izleyerek ile kampüsümüze ulaşabilir.

 • Sabiha Gökçen Havalimanı

  Marmara Eğitim Köyü, Sabiha Gökçen Havaalanı’na yaklaşık 20 km mesafede bulunmaktadır. Havaalanından kampüsümüze ulaşmak için taksiyi ya da toplu taşıma araçlarını kullanabilirsiniz.

  Toplu taşıma ile seyahat edecekler havaalanından kalkan E10 numaralı İETT otobüsüne ile Maltepe Köprüsü’ne gelebilir ve köprü durağından geçen KM43 ve KM44 otobüsleri ile Marmara Eğitim Köyü durağında inerek kampüse ulaşımlarını sağlayabilir.

 • İstanbul Havalimanı

  Marmara Eğitim Köyü, İstanbul Havaalanı’na yaklaşık 78 km mesafede bulunmaktadır. Havaalanından seyahat ediyorsanız Havaist otobüsler ile Kadıköy’e ulaşabilir, ardından taksi ya da Kadıköy’den kalkan 19H ve 19Y numaralı İETT otobüsleri ile kampüsümüze ulaşabilirsiniz.

İletişim Formu

Maltepe Üniversitesi hakkında daha fazla bilgi almak için iletişim formunu doldurarak sorularınızı iletebilirsiniz. 

Bize Sor