Öğrenci Kulüpleri / Toplulukları | Aday Öğrenci

Öğrenci Kulüpleri / Toplulukları

Üniversite yılları insan yaşamının en güzel, en güçlü ve hayallerini gerçekleştirebileceği çok önemli bir süreçtir. Üniversitemiz bu anlamda öğrencilerimize akademik çalışmalarının dışında kalan zamanlarını ilgi ve yetenekleri doğrultusunda geliştirebilecekleri veya yeni ilgi alanları kazanabilecekleri ortam ve olanakları sağlamaktadır. Öğrenciler farklı alanlarda kurdukları öğrenci kulüpleriyle sosyal, kültürel ve sportif etkinlikler düzenlemekte ve düzenlenen etkinliklere katılmaktadırlar.

Üniversitemiz kurulduğu yıllardan itibaren Mütevelli Heyeti ve Rektörlüğümüzün desteğiyle yüzlerce ulusal ve uluslararası etkinliklere ev sahipliği yapmış, bu etkinliklerin birçoğu öğrenci kulüpleri ve öğrenci konseylerinin özverili gayret ve katkılarıyla gerçekleşmiştir. 

Sağlık, Kültür ve Spor Dairesi bünyesinde çalışmalarını sürdüren öğrenci kulüpleri Üniversite yerleşkesinde düzenlediği etkinliklerin yanı sıra üniversite dışında YÖK kapsamında düzenlenen diğer kültürel, sosyal ve sportif etkinliklere de katılmaktadır. 

Öğrencilerimiz aynı zamanda diğer yurtiçi ve yurtdışı üniversitelerle işbirliği içinde akademik, sosyal, kültürel ve sportif etkinliklere ev sahipliği yapmakta veya yapılanlara katılmaktadırlar.

2017-2018 Güz Dönemi kulüp etkinliklerimiz için tıklayınız.

2017-2018 Bahar Dönemi kulüp etkinliklerimiz için tıklayınız.

2018-2019 Güz Dönemi kulüp etkinliklerimiz için tıklayınız.

2018-2019 Bahar Dönemi kulüp etkinlikleri için tıklayınız.

2019-2020 Güz Dönemi kulüp etkinlikleri için tıklayınız.

Üniversitemiz öğrenci kulüp/topluluk listesi aşağıda gösterilmiştir.

Bizimle İletişime Geçin